Pijana matka - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pijana matka

Data publikacji 26.04.2013

30-latka kolejny raz opiekowała się swoją 8-miesieczną córeczką będąc pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Pijana kobieta trafiła do Izby Wytrzeźwień a jej dziecko pod opiekę konkubenta. Teraz białostoczanka za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj około godziny 8.30 dyżurny białostockiej Policji otrzymał zgłoszenie o pijanej 30-letniej matce opiekującej się swoja 8 miesięczną córeczką. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam w jednym z domów przy ulicy Opolskiej zastali zgłaszającego interwencje 39-letniego mężczyznę. Oświadczył on, ze jego konkubina kolejny raz jest pod wpływem alkoholu i w takim stanie zajmuje się 8 miesięczną córką. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 30-latki blisko 2 promile alkoholu. Kobieta trafiła do Izby Wytrzeźwień a jej dziecko pod opiekę konkubenta. Jak się okazało nie była to pierwsza tego typu interwencja podejmowana wobec pijanej matki. Dokładnie 2 tygodnie temu policjanci interweniowali w podobnych okolicznościach. Wtedy kobieta piła alkohol z koleżanką, która przyszła do niej w odwiedziny ze swoimi dziećmi (tu czytaj więcej).

Teraz 30-letnia białostoczanka za swoje skrajnie nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl