Uszkodził samochody - został zatrzymany - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uszkodził samochody - został zatrzymany

Data publikacji 28.05.2013

Policjanci z Białegostoku zatrzymali 23-latka, który zniszczył dwa samochody. Mężczyzna przebiegł po zaparkowanych pojazdach powodując starty o łącznej wartości ponad tysiąca złotych. Dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury.

Do zdarzenia doszło wczoraj późnym wieczorem około godziny 20.30 w Białymstoku na ulicy Kraszewskiego. Wtedy to policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zostali powiadomieni o mężczyźnie, który niszczy zaparkowane tam samochody. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Po chwili zatrzymali 23-latka, który jak się okazało przebiegł po stojących pojazdach powodując starty o łącznej wartości ponad tysiąca złotych. Okazało się, że mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego 1,7 promila alkoholu w organizmie. 23-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już dwa zarzuty zniszczenia mienia, do których się przyznał. Dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl