20-latka odpowie za kradzież - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

20-latka odpowie za kradzież

Data publikacji 27.06.2013

Białostoccy policjanci ustalili i zatrzymali 20-letnią sprawczynie kradzieży pieniędzy i wartościowych przedmiotów z jednego z mieszkań przy ulicy Mieszka I. Teraz młoda kobieta za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku ustalili i zatrzymali sprawce kradzieży przedmiotów wartościowych i pieniędzy z jednego z mieszkań przy ulicy Mieszka I. Okazało się, że czynu tego dokonała 20-letnia mieszkanka Siemiatycz. Młoda kobieta ukradła 3000 złotych, 600 dolarów kanadyjskich, klawiaturę i myszkę do komputera, mikrofon oraz sportowa torbę. 20-latka została zatrzymana w wynajmowanym na ulicy Chrobrego mieszkaniu, trafiła do policyjnego aresztu. Wczoraj funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Białymstoku przedstawili kobiecie zarzuty dotyczące dokonania tej kradzieży, do których się przyznała. Dzisiaj zostanie ona doprowadzona do Prokuratury Rejonowej Północ w Białymstoku celem zastosowania środka zapobiegawczego w postaci policyjnego dozoru. Dodatkowo mundurowi z II białostockiego komisariatu ustalili, że nie jest to jedyne przewinienie na koncie 20-latki. Policjanci prowadzą intensywne czynności zmierzające do ustalenia szczegółów i okoliczności tych zdarzeń.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl