Tragiczny wypadek w Pogorzałkach - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek w Pogorzałkach

Data publikacji 29.07.2013

21-latek kierujący audi najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia mężczyzna zginął na miejscu. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają białostoccy policjanci.

W minioną sobotę, tuż przed godziną 15.00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku został poinformowany o wbitej w drzewo osobówce, w masywie leśnym - w okolicy miejscowości Pogorzałki. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce zgłoszenia. Tam wstępnie ustalili, że 21-latek kierujący audi, jadąc drogą szutrową, najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem. Prowadzone przez mężczyznę auto na łuku drogi zjechało z drogi i wjechało na skarpę, na której znajdują się tory. Następnie samochód został wyrzucony w górę, przeleciał kilkadziesiąt metrów, uderzył w ziemię, a następnie w drzewo. W wyniku zdarzenia kierowca zginął na miejscu. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku wyjaśniają białostoccy policjanci.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.podlaska.policja.gov.pl/