Wpadła do studzienki – pomogli jej policjanci - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadła do studzienki – pomogli jej policjanci

Data publikacji 27.09.2013

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji Białymstoku uratowali 43-latkę. Kobieta podczas spaceru w lesie wpadła do studzienki kanalizacyjnej.

Wczoraj, tuż po godzinie 12.00 dyżurny białostockiej komendy miejskiej Policji otrzymał telefon od kobiety, która w czasie spaceru po lesie - w okolicy między Zalewem a ulicą Fabryczną wpadła do studzienki kanalizacyjnej. Natychmiast w okolice zgłoszenia wysłane zostały policyjne patrole Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego, w tym - przewodnik z psem służbowym. Mundurowi, wśród których był także dwukrotny zwycięzca Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych odnaleźli kobietę w głębokiej studzience pozbawionej zabezpieczenia pokrywy ochronnej i pomogli bezpiecznie wydostać się na zewnątrz. Studzienka ukryta była w zaroślach, wśród liści paproci. Mundurowi udzielili poszkodowanej pierwszej pomocy i wezwali na miejsce karetkę pogotowia, która potłuczoną mieszkankę Czarnej Białostockiej przewiozła na badania do szpitala. Lekarze stwierdzili u niej ogólne stłuczenia ciała.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl