Kolejny mecz Ekstraklasy - podsumowanie - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny mecz Ekstraklasy - podsumowanie

Data publikacji 27.10.2013

Blisko 4,4 tysiąca kibiców zgromadzonych na białostockim stadionie, sportowa atmosfera na boisku i niesportowe okrzyki części kibiców – tak wyglądał kolejny mecz 13 kolejki Ekstraklasy.

W miniony piątek o godzinie 20:30 na Stadionie Miejskim w Białymstoku rozegrany został mecz 13 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Tym razem Jagiellonia Białystok podejmowała u siebie drużynę Górnika Zabrze. Mecz rozgrywany był bez udziału kibiców drużyny gości. Na trybunach stadionu przy ulicy Słonecznej zasiadło blisko 4,4 tysiąca kibiców zespołu gospodarzy. Zaciętej, sportowej rywalizacji zawodników obu drużyn na płycie boiska towarzyszył doping publiczności. Niestety nie był to tylko gorący sportowy doping. Na trybunach pojawiały się również wulgaryzmy wykrzykiwane przez część kibiców, na które jednak spiker szybko i stanowczo reagował. Zarówno przed meczem jak i po jego zakończeniu policyjni obserwatorzy nie odnotowali przypadków zbiorowych zakłóceń porządku publicznego.

Przebieg tego meczu tradycyjnie już zostanie w najbliższym czasie szczegółowo przeanalizowany i omówiony na kolejnym spotkaniu Policji z przedstawicielami klubu oraz podmiotami odpowiedzialnymi za organizację i zapewnienie bezpieczeństwa w trakcie sportowych imprez masowych.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl