Pożar w Club House – ktokolwiek rozpoznaje - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pożar w Club House – ktokolwiek rozpoznaje

Data publikacji 30.10.2013

Białostoccy policjanci apelują o wszelkie informacje zawiązane z niedzielnym pożarem w restauracji Club House. Funkcjonariusze proszą także o zgłaszanie się osób, które rozpoznają osobę ze sporządzonego portretu pamięciowego oraz zabezpieczoną na miejscu zdarzenia kurtkę. Gwarantujemy dyskrecję i anonimowość.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku prowadzą, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Białystok – Południe, postępowanie dotyczące pożaru restauracji Club House mieszczącej się przy ulicy Liniarskiego. Do zdarzenia doszło w nocy z minionej soboty na niedzielę około godziny 3.00. W jego wyniku zniszczeniu uległo wnętrze lokalu. Policjanci opracowali portret pamięciowy mężczyzny, który widziany był w trakcie oddalania się z miejsca pożaru. Tam też funkcjonariusze zabezpieczyli kurtkę porzuconą przez osobę podejrzewaną o związek z tym zdarzeniem. Zwracamy się do wszystkich, którzy rozpoznają osobę z portretu lub kurtkę o kontakt z białostockimi policjantami pod numerem telefonu /85/ 74 55 997, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112. Gwarantujemy dyskrecję i anonimowość.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl