Policjanci z Łap szukają świadków zdarzenia - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Łap szukają świadków zdarzenia

Data publikacji 24.11.2013

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Łapach szukają świadków doprowadzenia małoletniej do poddania się innej czynności seksualnej.

Do zdarzenia doszło 3 września bieżącego roku w pociągu relacji Warszawa – Białystok w godzinach 11.00 – 13.00. W tej sprawie policjanci z Łap prowadzą śledztwo, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Białymstoku, dotyczące doprowadzenia małoletniej do poddania się innej czynności seksualnej(dotykania jej w miejsca intymne).

W związku z tym funkcjonariusze proszą wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub mają jakiekolwiek informacje na ten temat, a zwłaszcza podróżującego tym pociągiem młodego mężczyznę w wieku 19-20 lat, o ciemnych włosach, szczupłej budowie ciała, wzrostu ok. 175 cm, ubranego w dresowe spodnie i jaskrawą kurtkę, który wysiadł na stacji w Łapach, o kontakt telefoniczny lub osobisty z Komisariatem Policji w Łapach (ul. Główna 5) - telefon /85/ 715 82 00, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl