Szukamy sprawcy - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szukamy sprawcy

Data publikacji 20.12.2013

Policjanci z I białostockiego komisariatu proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy kradzieży paliwa ze stacji przy ulicy Kopernika w Białymstoku.

Mundurowi z Komisariatu Policji I w Białymstoku powiadomieni zostali ostatnio o dwóch kradzieżach paliwa ze stacji przy ulicy Kopernika. W obu przypadkach sposób działania sprawcy był podobny. Młody mężczyzna przychodził od strony ulicy Grunwaldzkiej z pustą 5 litrową butelką po wodzie i podchodził do dystrybutora nr 8. Następnie nalewał do pojemnika olej napędowy i odchodził w kierunku ulicy Grunwaldzkiej.

Prosimy wszystkie osoby, które 13 grudnia bieżącego roku rano tuż przed godziną 6.00 oraz 17 grudnia około godziny 5:30 widziały młodego mężczyznę wzrostu około 175-185 cm, ubranego najpierw w szarą kurtkę z jasnymi elementami, a następnie w czarną skórzaną kurtkę i niebieski kaptur na głowie oraz w obu przypadkach czarne spodnie dresowe i jasne sportowe buty o kontakt z Komisariatem Policji I w Białymstoku przy ulicy Waryńskiego 8, bądź pod numerem telefonu /85/ 670 32 11 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997, komórkowy 112. Gwarantujemy dyskrecję i anonimowość.

źródło – KMP w Białymstoku

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl