Kradli i wpadli - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kradli i wpadli

Data publikacji 23.12.2013

W Czarnej Białostockiej, w pościgu policjanci zatrzymali dwóch sprawców, którzy na ulicy wyrwali kobiecie torebkę. Obaj odpowiedzą za to przed sądem.

Kilka minut po godzinie 18 policjanci otrzymali sygnał, że w centrum Czarnej Białostockiej dwóch młodych mężczyzn wyrwało kobiecie torebkę. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę. Powiadomieni o zdarzeniu funkcjonariusze szybko ustalili jak wyglądali i w którym kierunku uciekli sprawcy po dokonanej kradzieży. Mundurowi z „patrolówki” razem z dzielnicowym rozpoczęli poszukiwania. Już po kilkunastu minutach funkcjonariusze zauważyli dwóch mężczyzn, którzy próbowali uciekać na widok policjantów. Obaj zostali zatrzymani w bezpośrednim pościgu. Byli to dwaj dwudziestotrzyletni białostoczanie, przy których mundurowi odnaleźli torebkę skradzioną mieszkance Czarnej Białostockiej. Okazało się, że sprawcy nie zdążyli nic z niej zabrać. Teraz za swoje postępowanie obydwaj zatrzymani odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl