Renault w opla - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Renault w opla

Data publikacji 24.09.2012

Jedna osoba trafiła do szpitala w skutek zderzenia renault z oplem. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze z Komisariatu Policji IV w Białymstoku.

W minioną sobotę około godziny 17.30 dyżurny białostockiej Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na skrzyżowaniu ulicy Kawaleryjskiej z Sławińskiego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 64-letni kierujący renault jechał ulica Kawaleryjską. Mężczyzna najprawdopodobniej nie zachował należytych środków ostrożności przy skręcaniu w lewo, w ulicę Sławińskiego doprowadzając do zderzenia z jadącym prawidłowo ulicą Kawaleryjską 24-letnim kierującym oplem. W skutek zderzenia siedzący za kierownicą astry mężczyzna trafił do szpitala. 64-letniemu mieszkańcowi Białegostoku mundurowi zatrzymali prawo jazdy. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze z Komisariatu Policji IV w Białymstoku.

 * wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl