Wypadek z udziałem motocyklisty - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek z udziałem motocyklisty

Data publikacji 21.08.2015

41-letnia kierująca toyotą wjeżdżając na skrzyżowanie prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. 43-latek kierujący hondą z obrażeniami trafił na oddział ratunkowy białostockiego szpitala.

Wczoraj, tuż przed godziną 16.00 w okolicy miejscowości Tołcze doszło do zderzenia pojazdów. Na miejsce zdarzenia natychmiast pojechali mundurowi. Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca toyotą corollą 41-latka dojeżdżając do skrzyżowania z pierwszeństwem przejazdu nie zastosowała się do znaku „ustąp pierwszeństwa” i wjechała na skrzyżowanie doprowadzając do zderzenia z jadącym z jej lewej strony motocyklem. 43-latek kierujący jednośladem marki Honda z obrażeniami trafił do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy i szczegółowe wyjaśniaja przyczyny i okoliczniości tego zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl