Białostocka policjantka zdobyła złoto w półmaratonie

Data publikacji 17.02.2016

Sierż. Anna Wojtulewicz z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białymstoku zdobyła złoty medal w półmaratonie.

W minioną sobotę (13.02.1016r.) w miejscowości Ostrów Mazowiecka rozegrany został Ogólnopolski Półmaraton Leśny. Był to bieg na dystansie 21,097 km, wiodący duktami leśnymi. W zawodach udział wzięła policjantka z Podlasia - sierż. Anna Wojtulewicz, na co dzień pełniąca służbę w Wydziale Ruchu Drogowego KMP w Białymstoku, która w klasyfikacji generalnej zdobyła pierwszą lokatę, z czasem 1 godzina 29 minut. Jest to bardzo dobry wynik jak na jej pierwszy start w tym sezonie, tym bardziej, że trasa biegu była wymagająca. Z informacji uzyskanej od naszej zawodniczki wynika, że to jej drugi półmaraton w życiu i że w takich biegach nie ma dużego doświadczenia. Tym bardziej cieszy to zwycięstwo.

Naszej koleżance gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.