Włamywacz - zatrzymany - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Włamywacz - zatrzymany

Data publikacji 25.07.2016

Policjanci z „dwójki” zatrzymali mężczyznę podejrzanego o szereg włamań. 33-latek wpadł dzięki intensywnej pracy mundurowych. Usłyszał 5 zarzutów, do których się przyznał. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

Mundurowi z Komisariatu Policji II w Białymstoku w minioną sobotę zatrzymali mężczyznę podejrzanego o szereg włamań, które miały miejsce w marcu i czerwcu tego roku. 33-latek „wpadł” dzięki intensywnej pracy białostockich policjantów. Na początku marca 2016 roku mężczyzna włamał się do garażu na osiedlu Bojary. Jego łupem padły wówczas licznik i lampki rowerowe, o łącznej wartości blisko 1300 zł. Tej samej nocy - włamywacz próbował włamać się jeszcze do 3 kolejnych garaży w sąsiedztwie, na szczęście bezskutecznie. Pod koniec czerwca włamał się do kolejnego pomieszczenia. Tym razem jego łupem padły narzędzia i alkohol o łącznej wartości 1500 zł.

Mężczyzna już wcześniej był karany za podobne przestępstwa. Tym razem usłyszał 5 zarzutów w warunkach recydywy. Do wszystkich się przyznał. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.