Szukamy świadków tragicznego wypadku - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szukamy świadków tragicznego wypadku

Data publikacji 15.12.2016

Policjanci z Białegostoku szukają świadków wypadku, w którym zginał 59-letni mężczyzna jadący oplem. Kierowana przez niego vectra, na krajowej „ósemce”, zderzyła się z ciężarowym dafem z naczepą.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Białymstoku, prowadzą śledztwo w sprawie tragicznego wypadku drogowego, który miał miejsce 6 października tego roku na drodze krajowej nr 8 w rejonie miejscowości Katrynka. Wtedy to doszło do zderzenia opla z ciężarowym dafem z naczepą na litewskich numerach rejestracyjnych. W wyniku tego wypadku na miejscu zginął 59-latek kierujący vectrą.

Prosimy wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, lub mają jakiekolwiek informacje na ten temat, o kontakt telefoniczny lub osobisty z Wydziałem do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku przy ulicy Bema 4, lub pod numerem telefonu /85/ 670 21 47, /85/ 670 34 20, bądź z najbliższą jednostką Policji numer 997.