Przebudowa na ulicy Ciołkowskiego w Białymstoku - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Przebudowa na ulicy Ciołkowskiego w Białymstoku

Data publikacji 03.03.2017

Białostoccy policjanci ostrzegają przed utrudnieniami drogowymi w związku z przebudową ulicy Ciołkowskiego. Oddanie do użytku nowej trasy przewidziane jest na 24 maja 2018 roku.

W związku z inwestycją przebudowy ulicy Ciołkowskiego na odcinku od ulicy Adama Mickiewicza do skrzyżowania z ulicą Generała Nikodema Sulika na utrudnienia muszą przygotować się białostoccy kierowcy. Zgodnie z informacjami uzyskanymi z Urzędu Miejskiego w Białymstoku w terminie do 24 maja 2018 r. wystąpią następujące utrudnienia w ruchu:

  • Całkowite zamknięcie dla ruchu ul. Ciołkowskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Niedźwiedzią do skrzyżowania z ul. Nowowarszawską.
  • Ograniczenie ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. Adama Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Niedźwiedzią wraz ze skrzyżowaniem. Na przedmiotowym odcinku poruszać się będą mogli jedynie mieszkańcy przyległych posesji oraz autobusy komunikacji miejskiej.

 

Na czas prowadzenia prac zalecany jest objazd następującymi ulicami:

  • proponowany objazd ul. K. Ciołkowskiego w kierunku na Bobrowniki od skrzyżowania z ul. A. Mickiewicza należy kierować się ul. A. Mickiewicza, następnie ul. J. Kuronia, ul. Ks. St. Suchowolca do ronda Artura Hasbacha, następnie ul. Dojlidy Fabryczne do ul. Nowowarszawskiej,
  • proponowany objazd ul. K. Ciołkowskiego w kierunku na Wysokie Mazowieckie od ul. Nowowarszawskiej należy się kierować ul. Dojlidy Fabryczne do ronda Artura Hasbacha, następnie ul. Ks. St. Suchowolca, ul. J. Kuronia i ul. A. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. K. Ciołkowskiego.