Białostockie działania „Porządek” - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Białostockie działania „Porządek”

Data publikacji 22.03.2017

Białostoccy policjanci po raz kolejny przeprowadzili działania „Porządek”. Mundurowi czuwali nad bezpieczeństwem i porządkiem publicznym w rejonie klubów nocnych i dyskotek.

Funkcjonariusze wydziału Patrolowo - Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku przeprowadzili w miniony weekend działania pod nazwą „Porządek”. Miały one na celu ochronę bezpieczeństwa i porządku publicznego, w tym zapewnienie spokoju w rejonach o największej liczbie klubów nocnych i dyskotek. Działaniami, które odbyły się w godzinach 21.00 - 05.00 w miniony piątek i sobotę, objęty był rejon ścisłego centrum Białegostoku. W ich trakcie funkcjonariusze wylegitymowali łącznie 74 osoby oraz skontrolowali 9 pojazdów. W 26 przypadkach nałożyli mandaty karne osobom zachowującym się niezgodnie z prawem, a jedną osobę odwieźli do izby wytrzeźwień.

W ramach tych działań mundurowi w sobotę po północy zatrzymali 21-letniego mieszkańca Zambrowa. Podczas kontroli bagażu ujawnili u niego blisko 1 gram marihuany. Teraz młody mężczyzna za swoje niezgodne z prawem postępowanie odpowiadać będzie przed sądem.