Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

ZATRZYMANY PIJANY, KTÓRY BIEGAŁ Z KOSĄ PO WSI I GROZIŁ ŚMIERCIĄ JEJ MIESZKAŃCOM

Data publikacji 22.06.2017

Uzbrojony w kosę 58-letni mieszkaniec gminy Zabłudów biegał po wsi, grożąc śmiercią jej mieszkańcom. Na Policję sprawę zgłosili przechodnie. Policjanci zatrzymali pijanego mężczyznę w jego domu, tuż po tym jak wyważyli do niego drzwi. Teraz dalszym losem 58-latka zajmie się sąd.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w  Białymstoku wczoraj, po godzinie 21.00, otrzymał zgłoszenie, że na terenie gminy Zabłudów mężczyzna biega z kosą po wsi i grozi śmiercią jej mieszkańcom. Na miejsce interwencji natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Mundurowi, w trakcie rozmowy ze zgłaszającymi ustalili, że 58-latek uciekł do jednej z posesji znajdującej się na terenie wsi, jeszcze przed przyjazdem Policji. Mundurowi udali się pod wskazany adres, gdzie w celu zatrzymania mężczyzny, musieli wyważyć drzwi do jego domu. Jak się okazało, mieszkaniec gminy Zabłudów był również nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

58-latek został przewieziony do policyjnego aresztu, w którym spędził ostatnią noc. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.