Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Zostań dzielnicowym Frankiem” w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku

Data publikacji 14.07.2017

Mundurowi białostockiej prewencji i Żandarmerii Wojskowej spotkali się wczoraj z najmłodszymi pacjentami Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Funkcjonariusze w ramach akcji „Zostań dzielnicowym Frankiem” rozmawiali z dziećmi o podstawowych zasadach bezpiecznego wypoczynku.

Z inicjatywy Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku w okresie wakacyjnym prowadzona jest akcja profilaktyczna pn. „Zostań dzielnicowym Frankiem”. Celem przedsięwzięcia jest aktywizacja najmłodszych w zakresie poznawania zasad bezpiecznego wypoczynku, jak również odpowiedniego zagospodarowania wolnego czasu podczas wakacji.

W ramach prowadzonej akcji policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wspólnie z funkcjonariuszami Żandarmerii Wojskowej zorganizowali wczoraj spotkanie z dziećmi w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku. Mundurowi rozmawiali z podopieczni białostockiej placówki medycznej o podstawowych zasadach bezpiecznego wypoczynku podczas letnich ferii. Funkcjonariusze pomagali dzieciom w rozwiązywaniu umieszczonych na stronie podlaskiej Policji zagadek i konkursów oraz odpowiadali na liczne pytania maluchów na temat ich pracy.