Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Chcesz nanieść zagrożenie na KMZB, a nie wiesz jak to zrobić- zadzwoń

Data publikacji 23.03.2018

Jeśli masz problem z zaznaczeniem zagrożenia na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa zadzwoń do Wydziału Prewencji białostockiej komendy miejskiej Policji, a otrzymasz instrukcję krok po kroku jak to zrobić

Od dziś można uzyskać telefoniczną instrukcję jak nanieść zagrożenie na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Wystarczy wykręcić numer 85 670 34 40 by uzyskać niezbędną pomoc. Dzwoniący połączy się z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku i podczas krótkiej rozmowy otrzyma wyczerpujące informację jak krok po kroku umieścić na Mapie zauważone zagrożenie.

Przypomianamy! KMZB to interaktyne narzędzie służące do zgłaszania nieakceptowanych społecznie zjawisk. Policjanci sprawdzają wskazane miejsca i reagują na łamanie prawa. Jest to również świetne narzędzie do komunikowania się z dzielnicowym, do którego - jako do tzw. policjanta pierwszego kontaktu - spływa taka informacja. Jednak nie jest to narzędzie powodujące natychmiastową interwencję Policji – to tego wciąż służy numer alarmowy 997 i 112.

Pliki do pobrania

  • 2.99 MB