MUNDUROWI NA WYDZIALE EKONOMII - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

MUNDUROWI NA WYDZIALE EKONOMII

Data publikacji 22.02.2019

Wczoraj mundurowi z białostockiej komendy spotkali się ze studentami z Wydziału Ekonomii, gdzie przygotowali stoisko informacyjne dotyczące sposobu przebiegu rekrutacji do służby w policji, a także omówili podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym i pieszych.

Zawód policjanta to wyzwanie. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie, a Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Z takimi komunikatami można było się spotkać na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku, gdzie policjanci z białostockiej komendy służyli pomocą w uzyskaniu wszelkich informacji dotyczących przebiegu procesu rekrutacji do służby w policji. Mundurowi odpowiadali na wszelkie nurtujące zainteresowanych pytania związane ze służbą.

Funkcjonariusze przypomnieli także o konieczności noszenia elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym. Mundurowi podkreślili, jak ważne jest bycie odpowiedzialnym uczestnikiem ruchu drogowego, który przestrzega przepisów oraz pamięta o rozsądku i ograniczonym zaufaniu względem innych użytkowników dróg.