KONSULTACJE SPOŁECZNE DZIELNICOWYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 51 - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KONSULTACJE SPOŁECZNE DZIELNICOWYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 51

Data publikacji 29.03.2019

W poniedziałek dzielnicowi spotkali się z mieszkańcami w Szkole Podstawowej nr 51 w Białymstoku. Celem przedsięwzięcia była konsultacja społeczna odnośnie bierzących problemów mieszkańców oraz przedstawienie nowego dzielnicowego.

W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy oraz dzielnicowi z białostockiej "czwórki". Na początku przedsięwzięcia został przedstawiony nowy dzielnicowy rejonu st.sierż. Karol Pycz. Ponadto tematem spotkania były aktualne problemy osiedla i codziennego życia mieszkańców. Dzielnicowi udzielili odpowiedzi na nurtujące mieszkańców pytania, dotyczące szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Poruszone zostały aktualne problemy osiedla. Najważniejszym jednak celem spotkania dzielnicowych, było omówienie zagrożeń nanoszonych na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa pod hasłem "nieprawidłowe parkowanie" w rejonie bloków przy ul. 42 Pułku Piechoty 72. Wyjaśniono mieszkańcom zasady parkowania pojazdów w strefie zamieszkania jak również wskazano możliwe sposoby rozwiązania problemu dotyczącego braku wolnych miejsc postojowych.

W trakcie konsultacji społecznych mieszkańcy zapewnili, iż w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów, niezwłocznie skontaktują się z dzielnicowym.