Obracał znaczną ilością narkotyków - został zatrzymany - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Obracał znaczną ilością narkotyków - został zatrzymany

Data publikacji 18.04.2019

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w jednym z mieszkań na terenie Białegostoku, ujawnili i zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków. Do sprawy tej został zatrzymany mężczyzna. 30-latek usłyszał zarzut udziału w obrocie znacznymi ilościami narkotyków. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Do zatrzymania mężczyzny doszło we wtorek, po godzinie 10.00, w jednym z mieszkań na terenie Białegostoku. Policjanci podejrzewając, że 30–latek posiada narkotyki weszli do mieszkania zajmowanego przez mężczyznę. Kryminalni ujawnili tam i zabezpieczyli ponad 130 gramów substancji psychotropowej z zawartością 4 CMC oraz 4 gramy środków odurzających, których wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. 30-letni mieszkaniec Białegostoku usłyszał zarzut udziału w obrocie znaczną ilością narkotyków. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

 

  • fotografia kolorowa przedstawiająca substancje psychotropowe w woreczku z zapięciem strunowym
  • fotografia kolorowa przedstawiająca narkotyki w woreczku z zapięciem strunowym
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca kilka woreczków z zapięciem strunowym wraz z  substancją psychotropową oraz pieniądze