KMP Białystok

Polecamy

"Bezpieczne ferie 2019" - podróżowanie i kontrola autobusów
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
Mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Komunikacja z osobami z dysfunkcją słuchu
Poradnik korzystania z Krajowej Mapy dla osób głuchoniemych
Regionalny System Ostrzegania
Kochasz powiedz stop
Stop agresji drogowej
Ludzie to nie towar
stop sex turystyce
POLICJA PAŃSTWOWA WOJEWÓDZTWA BIAŁOSTOCKIEGO 1919-1939
KONKURS DLA PRZEDSZKOLI NA ODBLASK
rekrutacja

Ruch drogowy

 1. Policyjni motocykliści szkolili się na lotnisku Krywlany

  Wraz z wiosną na drogach pojawili się policjanci na motocyklach. Aby walczyć skuteczniej z piratami drogowymi białostoccy mundurowi szkolili się z technik jazdy motocyklem służbowym.

 2. „Pirat drogowy” namierzony dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

  149 km/h – to prędkość, z jaką jechał ulicami Białegostoku kierowca hondy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 28-latek stracił już prawo jazdy. To kolejny przypadek potwierdzający, że propagowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa przynosi efekty, a każdy zgłoszony przypadek jest skrupulatnie sprawdzany.

 3. O bezpieczeństwie w ruchu drogowym z przedszkolakami

  Białostockie policjantki odwiedziły dzieci w Przedszkolu Dwujęzycznym „Uliland”. Przedszkolakom przypomniano podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz omówiono jak rozsądnie spędzać czas wolny od zajęć przedszkolnych.

 4. Policjanci przewieźli rodzącą kobietę do szpitala

  Białostoccy policjanci z ruchu drogowego udzielili pomocy rodzącej kobiecie, przewożonej przez karetkę pogotowia, która utknęła na zalanej wodą ulicy Branickiego. Przenieśli ją do radiowozu a następnie bezpiecznie przewieźli do szpitala.

 5. Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Białymstoku oraz powiecie – zakończony

  Białostoccy policjanci uczestniczyli w organizacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w powiecie białostockim. Celem przedsięwzięcia jest popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach oraz kształtowanie właściwych zachowań wobec innych uczestników ruchu.

 6. O zasadach bezpieczeństwa ruchu drogowego z kierowcami autobusów

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku rozmawiali z pracownikami Komunalnego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Białymstoku na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.