Bezpieczne ferie - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczne ferie

Data publikacji 27.01.2014

Policjanci z Łap i Białegostoku oraz funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego, w ramach działań „Ferie 2014”, spotkali się z uczniami. Mundurowi rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie.

Dzisiaj dzielnicowi z Komisariatu Policji w Łapach wspólnie z funkcjonariuszkami Nieetatowego Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku przeprowadzili spotkanie z dziećmi ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łapach dotyczące zasad bezpieczeństwa w trakcie rozpoczynających się ferii zimowych. Udział w nim wzięli także funkcjonariusze Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Białymstoku, którzy przybliżyli dzieciom zadania i funkcje swojej formacji. W trakcie wizyty mundurowi przedstawili uczniom prezentację multimedialną dotyczącą bezpiecznych form wypoczynku zimowego, przeprowadzili również szereg konkursów z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym i prewencji kryminalnej, a także zaprezentowali policyjny sprzęt. Dodatkowo dzieci otrzymały od policjantów elementy odblaskowe, materiały profilaktyczne z poradami dotyczącymi bezpiecznych form i zasad spędzania ferii zimowych oraz plany lekcji.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl