Wypadek drogowy na ulicy Solidarności - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek drogowy na ulicy Solidarności

Data publikacji 29.05.2013

20-letni kierujący najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem uderzył w słup oświetleniowy, sygnalizator i znaki drogowe. W wyniku tego zdarzenia trzy osoby trafiły do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego wypadku wyjaśniają białostoccy policjanci.

Wczoraj około godziny 23.30 na skrzyżowaniu ulicy Solidarności z Wierzbową doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 20-letni białostoczanin, kierujący mitsubishi pajero dojeżdżając do ulicy Wierzbowej najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem. Auto przejechało cztery pasy ruchu i tuż za przejściem dla pieszych uderzyło prawym bokiem w słup oświetleniowy, sygnalizator i znaki drogowe. W wyniku zdarzenia 18-letnia pasażerka i kierujący o własnych siłach wyszli z pojazdu. Natomiast 20-letni siedzący z tyłu mężczyzna, po wycięciu przez obecnych na miejscu strażaków elementów zmiażdżonej karoserii w stanie ciężkim, nieprzytomny trafił do szpitala. Również pasażerka i kierowca z ogólnymi potłuczeniami oraz urazem głowy zostali przewiezieni do szpitala. Mundurowi zatrzymali kierującemu prawo jazdy. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego wypadku wyjaśniają białostoccy policjanci.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Pliki do pobrania