Pijany na zakazie spowodował wypadek - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany na zakazie spowodował wypadek

Data publikacji 31.05.2013

Pijany 43-letni kierujący skuterem zderzył się czołowo z tico. Mężczyzna ze złamaniem nogi trafiła do szpitala. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 2,6 promila alkoholu. Dodatkowo wyszło na jaw, że ma aktualny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Wczoraj około godziny 16.20 dyżurny białostockiej Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na ulicy Młynowej w Czarnej Białostockiej. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 43-letni kierujący skuterem nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam jednoślad zderzył się czołowo z tico kierowanym przez 30-letnią mieszkankę powiatu sokólskiego. W wyniku zderzenia mężczyzna ze złamaniem nogi trafił do szpitala. Jak się okazało był pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 2,6 promila alkoholu. Dodatkowo wyszło na jaw, że kierujący jednośladem ma aktualny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów obowiązujący do 2018 roku. Teraz 43-latek za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

 * wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl