Kolejny mecz Ekstraklasy - podsumowanie - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny mecz Ekstraklasy - podsumowanie

Data publikacji 29.11.2013

Przeszło 2.700 kibiców dopingowało wczorajsze zmagania zawodników Jagiellonii Białystok z drużyną Lechii Gdańsk w ramach 18 kolejki Ekstraklasy. Mecz przebiegł w duchu sportowej rywalizacji, a policjanci nie odnotowali przypadków zakłóceń porządku publicznego.

Wczoraj o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Białymstoku rozegrany został mecz 18 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Tym razem Jagiellonia Białystok podejmowała u siebie drużynę Lechii Gdańsk. Mecz rozgrywany został bez udziału kibiców drużyny gości. Na trybunach stadionu przy ulicy Słonecznej zasiadło przeszło 2,7 tysiąca kibiców zespołu gospodarzy. Sportowej rywalizacji zawodników obu drużyn na płycie boiska towarzyszył doping publiczności Dzięki optymalnej pracy służby porządkowej i właściwej postawie kibiców interwencja Policji nie była potrzebna. Zarówno w trakcie meczu, jak i bezpośrednio po jego zakończeniu policjanci nie odnotowali przypadków zakłóceń porządku publicznego. Śledzący przebieg imprezy policyjni obserwatorzy na bieżąco analizowali wywiązywanie się ze swoich zadań przez służby porządkowe organizatora. Przebieg tego meczu tradycyjnie już zostanie w najbliższym czasie szczegółowo przeanalizowany i omówiony na kolejnym spotkaniu Policji z przedstawicielami klubu oraz podmiotami odpowiedzialnymi za organizację i zapewnienie bezpieczeństwa w trakcie sportowych imprez masowych.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl