Zderzenie audi z mercedesem - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie audi z mercedesem

Data publikacji 24.09.2012

28-letni kierujący audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 57-letniemu kierującemu mercedesem. Wskutek zderzenia 27-letnia pasażerka audi i kierowca mercedesa trafili do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają funkcjonariusze z Posterunku Policji w Zabłudowie.

Wczoraj około godziny 16.00 dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na skrzyżowaniu ulicy Surażskiej z ulicą Świętego Rocha w Zabłudowie. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 28-letni kierujący audi jechał ulica Surażską. Wjeżdżając na skrzyżowanie z ulica Świętego Rocha nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 57-letniemu kierującemu mercedesem. W skutek zderzenia 27-letnia pasażerka audi i kierowca mercedesa trafili do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają funkcjonariusze z Posterunku Policji w Zabłudowie.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl