Łup odzyskany - komunikat - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Łup odzyskany - komunikat

Data publikacji 25.02.2016

Zatrzymani we wtorek mężczyźni podejrzani o włamania do altanek usłyszeli już zarzut szeregu kradzieży z włamaniem, do którego się przyznali. Natomiast skrupulatna praca policjantów z Wasilkowa i Białegostoku pozwoliła również na odzyskanie części zrabowanego łupu. Mundurowi szukają teraz właścicieli zabezpieczonych rzeczy.

Wczoraj dwóch zatrzymanych w miniony wtorek mężczyzn usłyszało już zarzut szeregu kradzieży z włamaniem do domków letniskowych na terenie ogródków działkowych w gminie Supraśl. W sumie zarówno 42- latek jak i jego 54-letni kompan podejrzani są o 8 takich czynów lub ich usiłowania. Ponadto skrupulatna praca policjantów z Wasilkowa i Białegostoku pozwoliła także na odzyskanie części skradzionego łupu. Mundurowi odnaleźli m.in.: dekoder telewizji cyfrowej, piloty telewizyjne, odtwarzacz dvd, zestaw małych dłut, lornetki, zestaw kluczy nasadowych, piłę elektryczną, odtwarzacz kaset vhs, głośnik oraz wieżę hi-fi. Sprawcy przedmioty te ukryli pod sianem w stodole należącej do jednego z zatrzymanych mężczyzn. Funkcjonariusze szukają teraz właścicieli zabezpieczonych rzeczy.

Prosimy o kontakt osobisty z Posterunkiem Policji w Supraślu przy ulicy Kościelnej 2 lub telefoniczny pod numerem /85/ 670 41 63, bądź też z Komisariatem Policji w Wasilkowie przy ulicy Dwornej 4 - telefon /85/ 710 40 34, celem zweryfikowania utraconego mienia.