Zatrzymani za posiadanie i handel narkotykami - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za posiadanie i handel narkotykami

Data publikacji 27.09.2016

Policjanci z Białegostoku zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie i handel środkami odurzającymi. Mundurowi w miejscu zamieszkania jednego z nich znaleźli i zabezpieczyli łącznie ponad 130 gramów narkotyków. 32 i 46-latek usłyszeli już zarzuty uczestniczenia w obrocie znaczną ilością substancji psychotropowej oraz posiadania środków odurzających. Decyzją sądu obaj mężczyźni najbliższe miesiące spędzą w areszcie.

W miniony czwartek policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o handel i posiadanie środków odurzających. Okazało się, że młodszy z nich, 32-latek, w swoim miejscu zamieszkania posiadał łącznie ponad 130 gramów narkotyków. Mundurowi znaleźli blisko 90 gramów amfetaminy, co stanowi ponad 1000 jednorazowych porcji handlowych narkotyku oraz ponad 45 gramów ziela konopi innych niż włókniste. Jak wynikało z ustaleń funkcjonariuszy jego starszy kolega natomiast uczestniczył w obrocie znaczną ilością substancji psychotropowej oraz posiadał przy sobie blisko gram amfetaminy. 

Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty handlu znaczną ilością substancji psychotropowej oraz posiadania narkotyków. Decyzją sądu obaj najbliższe miesiące spędzą w areszcie