Białostoccy policjanci zatrzymali 5 poszukiwanych - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Białostoccy policjanci zatrzymali 5 poszukiwanych

Data publikacji 07.06.2017

Policjanci zatrzymali 5 poszukiwanych przez białostocki sąd. Jednym z nich był 61-latek, który za groźby karalne spędzi w areszcie najbliższe 10 miesięcy.

Policjanci w wyniku intensywnej pracy operacyjnej na terenie Białegostoku oraz gminy Supraśl ustalili miejsca pobytu a następnie zatrzymali wczoraj 5 poszukiwanych.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji II w Białymstoku tuż przed godziną 18.00 zatrzymali w mieszkaniu na osiedlu Starosielce 61-latka. Białostoczanin poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Białymstoku w związku z wyrokiem za stosowanie gróźb karalnych. Mężczyzna został umieszczony w policyjnym areszcie i najbliższe 10 miesięcy spędzi w więzieniu.

Kolejną osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości, który trafił wczoraj do aresztu, był 30-letni mieszkaniec gminy Supraśl. Mężczyzna zatrzymany został w swoim domu około godziny 9.00 przez dzielnicowych z komisariatu IV. 30-latek ma do „odsiadki” 9 dni za niezapłacenie grzywny.

Pozostałe osoby to białostoczanie w wieku 27, 39 i 40 lat, które poszukiwane były w celu doprowadzenia do aresztu śledczego. Miały do odbycia kary od 3 do 15 dni, lecz uniknęły więzienia po opłaceniu orzeczonej przez sąd grzywny.