28-LATEK URATOWANY PRZEZ BIAŁOSTOCKICH POLICJANTÓW - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

28-LATEK URATOWANY PRZEZ BIAŁOSTOCKICH POLICJANTÓW

Data publikacji 21.06.2017

Białostoccy policjanci dostali informację o mężczyźnie, który chce popełnić samobójstwo. Dzięki szybkiej i skutecznej interwencji mundurowych nie doszło do tragedii. 28-latek bezpiecznie trafił pod opiekę lekarzy.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, wczoraj około godziny 15.00 otrzymał zgłoszenie, że mężczyzna chce popełnić samobójstwo. Informację tę, a także fakt, że chłopak wysłał swojej dziewczynie zdjęcia noża oraz pociętego przedramienia, zostały natychmiast przekazane funkcjonariuszom z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego KMP w Białymstoku. Policjanci, w pierwszej kolejności udali się do mieszkania 28-latka. Jednak na miejscu nie zastali mężczyzny. Wówczas do akcji włączyli się policjanci z pionu kryminalnego Komisariatu Policji IV w Białymstoku. Już po pół godzinie współdziałania białostockich policjantów 28-latek został odnaleziony. Okazało się, że przebywał on na Bojarach. Mężczyznę, z ranami ciętymi przedramienia, mundurowi przekazali pod opiekę lekarzy.  

Dzięki natychmiastowej reakcji i sprawnej współpracy białostockich policjantów po raz kolejny udało się zapobiec tragedii.