NIETRZEŹWY TRAKTORZYSTA ODPOWIE PRZED SĄDEM - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

NIETRZEŹWY TRAKTORZYSTA ODPOWIE PRZED SĄDEM

Data publikacji 10.08.2017

Funkcjonariusze białostockiej drogówki zatrzymali wczoraj nietrzeźwego kierującego traktorem. 57-latek jechał ciągnikiem mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, wczoraj przed godziną 18.00, otrzymał informacje o zdarzeniu drogowym w okolicy miejscowości Zubry. Na miejsce interwencji natychmiast zostali skierowani policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Funkcjonariusze ustalili, że kierowca traktora marki Ursus prowadził pojazd wraz z przyczepą będąc w stanie nietrzeźwości. Jak się okazało 57-latek miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo, traktor od 5 lat nie posiadał ważnych badań technicznych.

Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

Policjanci przypominają, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Dodatkowo apelują o rozsądek, zachowanie szczególnej ostrożności oraz o ograniczone zaufanie względem innych uczestników ruchu drogowego.