MUNDUROWI ZATRZYMALI DWÓCH POSZUKIWANYCH - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

MUNDUROWI ZATRZYMALI DWÓCH POSZUKIWANYCH

Data publikacji 24.08.2017

Policjanci zatrzymali dwie osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Jednym z nich był 35-latek, który za usiłowanie kradzieży z włamaniem spędzi w areszcie najbliższe 2,5 roku.

Policjanci z Posterunku Policji w Gródku, w wyniku pracy operacyjnej, w miniony wtorek po godzinie 17.00, zatrzymali poszukiwanego 35-latka. Mężczyzna przebywający w gminie Gródek poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, w związku z wyrokiem za usiłowanie kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy. Białostoczanin został umieszczony w policyjnym areszcie i najbliższe 2,5 roku spędzi w więzieniu.

Kolejną osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości był 32-letni mieszkaniec Białegostoku. Podczas legitymowania mężczyzny po godzinie 14.30 na terenie miasta okazało się, że jest on poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Białymstoku. Podejrzany jest on do sprawy z grudnia 2013 roku, w związku z wywieraniem przemocą wpływu na świadka. Okazało się, że 32-latek w trakcie postępowania na kilka lat wyjechał za granicę. Teraz dalszym losem białostoczanina zajmie się sąd. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.