BIAŁOSTOCCY POLICJANCI ODDALI KREW - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

BIAŁOSTOCCY POLICJANCI ODDALI KREW

Data publikacji 20.11.2017

Kolejny już raz funkcjonariusze i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku honorowo oddali krew. Tym razem blisko 8 litrów tego jak ważnego, życiodajnego płynu.

Pracownicy z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku kolejny już raz mogli liczyć na wsparcie pracowników Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Dzisiaj tuż po godzinie 8.00 pod budynkiem jednostki stanął KRWIOBUS. Siedemnastu policjantów i pracowników Policji włączyło się do akcji honorowego oddawania krwi. Przed zbliżającymi się okresem zimowym, czyli okresem, w którym krew jest bardzopotrzebna policjanci i pracownicy komendy z uśmiechem na twarzy i w trosce o potrzebujących przekazywali „dar życia”. W sumie oddali blisko 8 litrów życiodajnego płynu.

To kolejny już raz, kiedy na sygnał „ratunek” zgłaszają się policjanci i pracownicy Policji. Z roku na rok honorowe krwiodawstwo zrzesza coraz większą liczbę funkcjonariuszy. Wraz z każdą kroplą przekazanej krwi, mamy radość ofiarowania nadziei osobom potrzebującym.