Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Białymstoku

Data publikacji 09.12.2017

W hali sportowej Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach białostoccy policjanci zorganizowali I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Białymstoku. W sobotniej rywalizacji sportowej wzięło udział 9 drużyn służb mundurowych, a także uczniowie klasy mundurowej reprezentujący gospodarza zawodów. W trakcie turnieju zawodnikom kibicował Komendant Miejski Policji w Białymstoku inspektor Wojciech Macutkiewicz.

W hali sportowej Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach odbył się dziś I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Białymstoku. Jego celem była integracja funkcjonariuszy służb mundurowych oraz promowanie sportu i rywalizacji fair play, jako alternatywy na aktywne spędzanie czasu wolnego. Turniej zorganizowali białostoccy policjanci przy współpracy z Urzędem Miasta w Łapach, którego burmistrz Pani Urszula Jabłońska objęła honorowym patronatem. Podczas zawodów uczestnikom kibicował Komendant Miejski Policji w Białymstoku inspektor Wojciech Macutkiewicz.

Do rywalizacji o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Białymstoku stanęło 10 zespołów. W skład poszczególnych drużyn wchodzili podlascy funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, komend powiatowych Policji z Hajnówki, Siemiatycz i Bielska Podlaskiego, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku, Placówki Straży Granicznej w Kuźnicy oraz Bobrownikach,  Aresztu Śledczego w Hajnówce oraz Nadleśnictwa Żednia, a także drużyna uczniów klasy mundurowej z Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach. Mecze odbywały się w duchu sportowej rywalizacji oraz dobrej zabawy. Po emocjonującej walce zwycięzcami okazali się funkcjonariusze Służby Więziennej reprezentujący Areszt Śledczy w Hajnówce, wśród których był również najlepszy rozgrywający turnieju. Na II miejscu uplasowała się drużyna funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku, natomiast III miejsce przypadło Strażnikom Granicznym z Placówki SG w Kuźnicy.

Puchary, statuetki, medale i dyplomy wraz z serdecznymi gratulacjami zwycięskim drużynom wręczył Komendant Miejski Policji w Białymstoku inspektor Wojciech Macutkiewicz wraz z gospodarzem turnieju Dyrektor ZSM w Łapach Panią Dorotą Kondratiuk.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w turnieju, a zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy.