Podziękowania za pomoc w organizacji imprezy mikołajkowej - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania za pomoc w organizacji imprezy mikołajkowej

Data publikacji 13.12.2017

Komendę Miejską Policji w Białymstoku odwiedziły dzisiaj przedstawicielki Fundacji „Uśmiech życia”. Pani prezes i wiceprezes podziękowały komendantom białostockiej jednostki za pomoc w organizacji imprezy mikołajkowej.

Pomoc osobom niepełnosprawnym, to główne cele założonej w 2013 roku Fundacji „Uśmiech życia”. Pod koniec listopada została przeprowadzona zbiórka na prezenty dla młodych podopiecznych Fundacji, w którą czynnie włączyli się białostoccy policjanci i wsparli tak szczytny cel (czytaj więcej). Wszystkie zabawki i słodycze zakupione dzięki zebranym datkom przekazane zostały najmłodszym podczas Integracyjnej Imprezy Mikołajkowej, która odbyła się w sobotę (02.12). W organizację włączyli się także uczniowie klasy mundurowej z Liceum Ogólnokształcącego Centrum Szkół Mundurowych przy ulicy Krakowskiej w Białymstoku, którzy razem z policjantką z Wydziału Prewencji pomogli przy pakowaniu zakupionych upominków (czytaj więcej).

Dzisiaj natomiast Komendę Miejską Policji w Białymstoku odwiedziły przedstawicielki Fundacji „Uśmiech życia”. Pani prezes Grażyna Grądzka oraz Pani wiceprezes Edyta Sacharewicz, w obecności Komendanta Miejskiego Policji w Białymstoku inspektora Wojciecha Macutkiewicza oraz Zastępców Komendanta Miejskiego Policji w Białymstoku - nadkomisarza Adama Chodziutko i nadkomisarza Pawła Zabrockiego, złożyły podziękowania za włączenie się nie tylko w zbiórkę pieniędzy, ale też pomoc przy organizowaniu imprezy. Dzięki zaangażowaniu mundurowych z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wszystkie dzieci otrzymały upominki i mogły z uśmiechem na ustach spędzić ten dzień.