Zatrzymane za kradzież i posiadanie narkotyków - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymane za kradzież i posiadanie narkotyków

Data publikacji 25.05.2018

Kryminalni z białostockiej komendy miejskiej Policji zatrzymali dwie kobiety podejrzane o dokonanie kradzieży 20 tys. złotych i zegarka oraz ich koleżankę za posiadanie blisko 30 gramów marihuany. Cała trójka noc spędziła w policyjnym areszcie. Kobiety już usłyszały zarzuty. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

W miniona środę, kryminalni z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu białostockiej komendy miejskiej Policji, zatrzymali trzy mieszkanki województwa dolnośląskiego. Dwie z nich są podejrzane o kradzież pieniędzy i zegarka natomiast trzecia o posiadanie środków odurzających. Do kradzieży doszło pod koniec kwietnia w powiecie białostockim. Ze wstępnych informacji wynika, że okradziony mężczyzna umówił się poprzez portal internetowy na spotkanie z dwiema kobietami - mieszkankami województwa dolnośląskiego, które zaprosił do mieszkania. W trakcie wizyty mężczyzna zasnął, co wykorzystały zaproszone panie kradnąc 20 tys. złotych oraz zegarek.

Policjanci prowadzący sprawę, dzięki intensywnej pracy, ustalili podejrzane. Kobiety nie spodziewały się wizyty mundurowych. Razem z nimi wpadła także ich koleżanka, gdy okazało się, że posiada narkotyki o wadze blisko 30 gramów, które po badaniu okazały się marihuaną. Cała trójka usłyszała już zarzuty. Dwie z kobiet kradzieży, natomiast trzecia posiadania środków odurzających. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.