Policjanci zatrzymali osiemnastu poszukiwanych - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali osiemnastu poszukiwanych

Data publikacji 28.06.2018

Tylko w ostatnich dwóch dniach białostoccy policjanci zatrzymali 18 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Skuteczne rozpoznanie, policyjna czujność oraz zaangażowanie w realizację obowiązków służbowych, po raz kolejny przyniosły pozytywne efekty.

Policjanci z rejonu działania Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, w wyniku intensywnej pracy, zatrzymali w ostatnich dwóch dniach 18 osób poszukiwanych. Do jednego z zatrzymań doszło w miniony wtorek na terenie gminy Wasilków.  Wtedy to funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Wasilkowie zatrzymali 63-latka, który ukrywał się w zabudowaniach gospodarczych. Mężczyzna miał do odbycia karę 3 miesięcy pozbawienia wolności, ponieważ nie stosował się do zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz rowerów. Tego samego dnia w ręce mundurowych z Komisariatu Policji w Łapach wpadł kolejny z poszukiwanych. Mieszkaniec gminy Turośń Kościelna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwościw bo miał do odbycia karę 7 miesięcy pozbawienia wolności za znęcanie się nad rodziną.

Ponadto, białostoccy policjanci zatrzymali jeszcze 16 osób poszukiwanych w celu odbycia kary zastępczej od 4 do 12 dni  za niezapłacenie grzywny oraz do ustalenia miejsca pobytu.