"MIKOŁAJKI Z MUNDUREM" - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

"MIKOŁAJKI Z MUNDUREM"

Data publikacji 07.12.2018

Mundurowi z białostockiej Policji i podlaskiej Straży Granicznej, w ramach akcji „Mikołajki z mundurem”, spotkali się dziś z milusińskimi z Przedszkola Samorządowego „Tęczowe” nr 12 w Białymstoku. Funkcjonariuszom towarzyszyli uczniowie klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego Centrum Służb Mundurowych w Białymstoku oraz wolontariuszki z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Białymstoku, które odegrały bajkową scenę specjalnie dla maluchów.

Maluchy z Przedszkola Samorządowego "Tęczowe" nr 12 w Białymstoku odwiedził dziś Święty Mikołaj, który obdarował milusińskich prezentami. Była to akcja "Mikołajki z mundurem", po raz kolejny zorganizowana przez mundurowych z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku oraz Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej. Funkcjonariuszom towarzyszyli uczniowie klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego Centrum Służb Mundurowych w Białymstoku oraz  wolontariuszki z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Białymstoku, które odegrały bajkową scenę specjalnie dla maluchów.

Dzisiejsze mikołajkowe prezenty zostały zebrane przez mundurowych z podlaskiej Straży Granicznej oraz białostockiej komendy miejskiej Policji. Funkcjonariusze łącznie przygotowali ponad 160 paczek, którymi obdarowali dzieci. Do przedszkola trafiły ponadto zebrane przez mundurowych zabawki, z których od teraz będą korzystać przedszkolaki. Całe przedsięwzięcie koordynowane było przez honorowych dawców krwi obu służb i było uwieńczeniem tegorocznej akcji „Nasza krew- nasza Ojczyzna”, która w tym roku odbyła się dla uczczenia 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.