„HOTELOWY ZŁODZIEJ” W RĘKACH POLICJI - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„HOTELOWY ZŁODZIEJ” W RĘKACH POLICJI

Data publikacji 10.12.2018

Białostoccy policjanci zatrzymali podejrzanego 53-latka, który okradł gości hotelowych. Łupem złodzieja padły pieniądze w różnych walutach. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Kryminalni z IV Komisariatu Policji w Białymstoku, wczoraj w nocy, na terenie jednego z białostockich hoteli zatrzymali podejrzanego o kradzież pieniędzy w kwocie blisko 1500 złotych. Do zdarzenia doszło w połowie czerwca. Łupem białostoczanina padły wówczas pieniądze zarówno w polskiej jak i zagranicznej walucie. Podejrzany, wykorzystując sen pokrzywdzonych, wszedł do pokoju przez otwarte drzwi, a następnie okradł dwóch mężczyzn.

Dzięki intensywnej pracy kryminalnych z białostockiej „czwórki” udało się ustalić podejrzanego. Okazał się nim 53-letni mieszkaniec Białegostoku, który już usłyszał zarzut kradzieży oraz dziesięć zarzutów usiłowania kradzieży w tym samym hotelu. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd. Sprawa jest rozwojowa, a policjanci nie wykluczają rozszerzenia zarzutów.