ZAPRASZAMY NA FERIE W KOMISARIACIE MŁODEGO POLICJANTA - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

ZAPRASZAMY NA FERIE W KOMISARIACIE MŁODEGO POLICJANTA

Data publikacji 17.01.2019

Białostoccy policjanci zapraszają do udziału w zajęciach profilaktycznych organizowanych podczas ferii w „Komisariacie Młodego Policjanta”. Spotkania będą odbywały się w dniach 21 stycznia - 1 lutego 2019r. w godzinach 9:00-14:00 w budynku Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku przy ul. Bema 4.

Policjanci z Wydziału Prewencji zapraszają do udziału w zajęciach  organizowanych podczas ferii w  sali profilaktycznej "Komisariat Młodego Policjanta" mieszczącej się w budynku Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku przy ul. Bema 4. Zajęcia zaplanowane zostały przez cały okres ferii w godzinach 9:00-14:00. 

Program profilaktyczny o skierowany jest do dzieci z placówek przedszkolnych oraz uczniów szkół podstawowych klas I-III. Czas trwania  to ok. 60 minut. Podczas spotkania omawiane są ogólne zasady bezpieczeństwa oraz przybliżana jest praca policjanta.

Aby wziąć udział w zajęciach należy wypełnić i odesłać pod wskazany adres formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku (http://www.bialystok.policja.gov.pl) w zakładce PREWENCJA- DZIAŁANIA PROFILAKTYCZNE- KOMISARIAT MŁODEGO POLICJANTA.