Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zaatakował pracownika ochrony- odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej osoby podejmującej interwencję na rzecz ochrony bezpieczeństwa

Data publikacji 25.01.2019

Policjanci z patrolówki zatrzymali mężczyznę, który szarpał się z pracownikiem ochrony na białostockim dworcu. 46-latek zareagował agresją, gdy ochroniarz zwrócił mu uwagę. Trafił do policyjnego aresztu. Dziś usłyszy zarzut naruszenia nietykalności cielesnej osoby podejmującej interwencję na rzecz ochrony bezpieczeństwem, za który następnie odpowie przed sądem.

Wczoraj, tuż przed 16, dyżurny białostockiej komendy miejskiej Policji został zaalarmowany o szarpaninie pomiędzy dwoma mężczyznami na hali białostockiego dworca. Z relacji zgłaszającego wynikało, że jednym z nich jest pracownik ochrony. Informacja ta natychmiast trafiła do policjantów z patrolówki. Mundurowi już po chwili byli na miejscu i od razu ruszyli do działania obezwładniając agresora. Okazało się, że ochroniarz został zaatakowany przez 46-latka, gdy zwrócił mu uwagę, że na terenie budynku nie można spożywać alkoholu, co robił mężczyzna. Po tych słowach mężczyzna rzucił się na pracownika bijąc go pięściami po twarzy i szarpiąc się z nim. 46-latek trafił do policyjnego aresztu. Dziś usłyszy zarzut naruszenia nietykalności cielesnej osoby podejmującej interwencję na rzecz ochrony bezpieczeństwem, za który następnie odpowie przed sądem.