TYDZIEŃ POMOCY OSOBOM POKRZYWDZONYM PRZESTĘPSTWEM - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

TYDZIEŃ POMOCY OSOBOM POKRZYWDZONYM PRZESTĘPSTWEM

W związku z tym informujemy, że w dniach od 18 do 24 lutego 2019 roku na terenie Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku oraz Komisariatów Policji w Białymstoku, funkcjonariusze poszczególnych komórek udzielać będą porad osobom pokrzywdzonym w wyniku przestępstw.

Przez cały tydzień – od 18 do 22 lutego 2019 roku mundurowi w ramach ogólnopolskiego projektu „Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw” będą udzielać pogłębionych informacji osobom pokrzywdzonym przestępstwem. Przypadające na dzień 22 lutego 2019 roku obchody Dnia Ofiar Przestępstw mają przypominać o konieczności ciągłego monitorowania sytuacji ofiar przestępstw w naszym kraju oraz służyć wyznaczeniu kierunków niezbędnych dla poprawienia ich sytuacji. Obchody mają zwrócić uwagę  na potrzeby ofiar przestępstw oraz przynieść ofiarom skuteczną pomoc.

W związku z tym informujemy, że w dniach od 18 do 24 lutego 2019 roku na terenie Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku oraz Komisariatów Policji w Białymstoku, funkcjonariusze poszczególnych komórek organizacyjnych udzielać będą porad i pomocy prawnej osobom pokrzywdzonym w wyniku przestępstw.