KOLEJNY NIETRZEŹWY KIEROWCA WYELIMINOWANY Z RUCHU - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KOLEJNY NIETRZEŹWY KIEROWCA WYELIMINOWANY Z RUCHU

Data publikacji 06.03.2019

Dzisiaj kilka minut po północy na ulicy Nowosielskiej policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna kierował mercedesem mając prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Ponadto, okazało się, że 39-latek nie posiadał nigdy wymaganych uprawnień do kierowania.

Dzisiaj tuż po północy policjanci z białostockiej patrolówki na ulicy Nowosielskiej postanowili zatrzymać do kontroli mercedesa, którego kierowca nie był w stanie utrzymać prostego toru jazdy. W trakcie rozmowy z 39-latkiem mundurowi wyczuli od niego wyraźną woń alkoholu. Badanie trzeźwości wykazało, że miał on blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo, okazało się, że mieszkaniec Piastowa nie posiada wymaganych uprawnień do prowadzenia pojazdów. Teraz losem nieodpowiedzialnego kierowcy zajmie się sąd.

Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Policjanci apelują do kierowców o rozsądek na drodze, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz o ograniczone zaufanie względem innych uczestników ruchu drogowego.