ZATRZYMANY ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

ZATRZYMANY ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

Data publikacji 18.03.2019

Białostoccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w jednym z mieszkań na terenie naszego miasta, ujawnili i zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków. Do sprawy tej została zatrzymana jedna osoba. 36-latek już usłyszał zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w piątek w jednym z mieszkań na trenie naszego miasta. Białostoccy policjanci podejrzewali 36–latka o posiadanie substancji psychotropowych. Aby potwierdzić przypuszczenia, w ubiegłym tygodniu przeszukali zajmowane przez mężczyznę pomieszczenia. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się. Policjanci ujawnili i zabezpieczyli ponad 100 gramów substancji psychotropowych w postaci białego proszku. Po wstępnych badaniach narkotesterem okazało się, że jest to metamfetamina. W mieszkaniu policjanci ujawnili i zabezpieczyli również wagę elektroniczną i pakiet woreczków z zapięciem strunowym.

36-letni mieszkaniec Białegostoku usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych.