Podziękowania mundurowym - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania mundurowym

Data publikacji 20.03.2019

Podziękowania dla każdego policjanta są jeszcze większym bodźcem do jak najlepszej służby na rzecz bezpieczeństwa. Każde słowa wdzięczności, które przesyłają mieszkańcy powiatu białostockiego są bardzo budujące i podnoszą wagę policyjnej służby. Na taką właśnie szczególną wdzięczność zasłużyli mundurowi z Wydziału Prewencji Policji w Białymstoku.

Mundurowi z Wydziału Prewencji wzięli udział  w organizacji konkursu "Bezpieczne ferie", który miał na celu przekazanie, jak największej ilości informacji odnośnie bezpiecznego spędzania czasu wolnego od szkoły. Mundurowi przeprowadzili wiele spotkań, gdzie omawiali zasady bezpiecznej zabawy na śniegu, jak również bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych. Policjanci z białostockiej komendy każdego dnia odwiedzają szkoły i placówki oświatowe, gdzie poruszają tematy szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Podczas swoich prelekcji pokazują uczniom jakich sytuacji należy unikać i jak się zachowywać w sytuacjach zagrożenia zarówno w szkole, na ulicy, jak i po lekcjach w domu. Tym bardziej słowa uznania i serdeczność skierowana do mundurowych buduje. 

Cały czas podkreślamy, podczas spotkań z mieszkańcami, debat i konsultacji, że nasza służba jest dla społeczeństwa, a nic tak nie cieszy jak dobre słowo obywatela i szczere podziękowanie.