"Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci" z udziałem mundurowych - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

"Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci" z udziałem mundurowych

Data publikacji 03.04.2019

Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, jak co roku, zainicjował spotkania z najmłodszymi w ramach obchodzonego 2 kwietnia „Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci”. W ramach akcji Komendant Miejski Policji w Białymstoku insp. Wojciech Macutkiewicz odwiedził milusińskich z Przedszkola Samorządowego Nr 26 w Białymstoku i przeczytał dzieciom bajkę Grzegorza Kasdepke pt. "Kacper z szuflady".

Białostoccy policjanci, wzorem lat ubiegłych, włączyli się w obchody "Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci". Mundurowi odwiedzali placówki przedszkolne i czytali dzieciom utwory pisarzy. W akcję włączył się również Komendant Miejski Policji w Białymstoku insp. Wojciech Macutkiewicz, który odwiedził wraz z Panią Naczelnik Wydziału Prewencji milusińskich z Przedszkola Samorządowego Nr 26 w Białymstoku. Szef białostockich policjantów przeczytał dzieciom bajkę Grzegorza Kasdepke pt. "Kacper z szuflady". Po krótkiej lekturze przedszkolaki zadawały pytania dotyczące pracy policjanta. Na wszystkie nurtujące kwestie otrzymały wyczerpujące odpowiedzi. Na koniec spotkania milusińscy otrzymali upominki, sami natomiast wręczyli gościom podziękowania za przybycie.

 

  • Fotografia kolorowa na pierwszym planie dwoje siedzących mundurowych -policjant czyta bajkę dzieciom
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca dwoje policjantów podczas pogadanki z dziećmi
  • fotografia kolorowa przedstawiająca  Policjanta otrzymującego od dzieci laurkę
  • Fotografia Kolorowa przedstawiająca umieszczoną na stole książkę Grzegorza Kasdepke pt. "Karol z Szuflady"
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca policjantkę czytającą książkę dzieciom z okazji "Międzynarodowego dnia książki dla dzieci"
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca laurkę. Po lewej stronie rysunek policjantki i policjanta po prawej podziękowania dzieci za przybycie policjantów i wspólne czytanie książek