TARGI PRACY NA POLITECHNICE Z UDZIAŁEM MUNDUROWYCH - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

TARGI PRACY NA POLITECHNICE Z UDZIAŁEM MUNDUROWYCH

Data publikacji 10.04.2019

Targi pracy to czas, kiedy pracodawcy mają możliwość przedstawienia swojej oferty. Tak też było wczoraj, gdzie na Politechnice białostockiej mundurowi z białostockiej komendy przedstawili warunki, jakie musi spełniać kandydat na policjanta. Zainteresowanym udzielali szczegółowych informacji odnośnie poszczególnych etapów rekrutacji.

Wczoraj na Politechnice białostockiej odbyły się targi pracy. Ich celem, było przybliżenie specyfiki lokalnego rynku pracy. Tego typu przedsięwzięcia dają możliwość spotkania z przyszłymi pracodawcami oraz zapoznania się z konkretną branżą. Wśród różnego rodzaju firm i instytucji, nie zabrakło także białostockich policjantów, którzy przygotowali swoje stoisko informacyjne.

Zainteresowani służbą w Policji byli przede wszystkim młodzi ludzie, którzy swoją przyszłość i karierę zawodową wiążą właśnie z mundurem. Funkcjonariusze odpowiadali na szereg pytań oraz rozdawali ulotki z informacjami dla zainteresowanych.

Uczestnicy targów pracy mogli dowiedzieć się między innymi, jakie warunki musi spełniać kandydat do służby oraz jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji. Mundurowi przedstawili zainteresowanym specyfikę pracy policjanta, zachęcając odwiedzających do podjęcia decyzji o wstąpieniu w swoje szeregi.

 

 

 

  • Fotografia kolorowa przedstawiająca policjantów na targach pracy. Z prawej strony zdjęcia Baner z napisem zostań jednym z nas
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca mundurowych na targach pracy i zgromadzoną wokół stolika młodzież
  • Fotografia kolorowa przedstawiająca funkcjonariuszy podczas targów pracy w trakcie rozmowy z zainteresowanymi